Renkler Akademi

Profesyonel Koç ve Eğitmen Mustafa Şahin

Mustafa Şahin 21 yıl boyunca Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı çeşitli birliklerde kıta komutanlığı yaptıktan sonra, 2013 yılında isteğiyle emekli oldu. Emekli olduktan sonra, kendini kişisel ve kurumsal gelişim alanına adadı. 2012 yılında Denge Merkezi Eğitim ve Danışmanlık’tan NLP ve Profesyonel Koçluk eğitimleri aldı ve 2013 yılından beri bireysel ve kurumsal koçluk yapmakta ve eğitimler vermektedir. 2021 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nü bitirmiş ve sürekli öğrenme yolculuğuna devam etmektedir.

Mustafa Şahin

Profesyonel Koç ve Eğitmen

Kurumsal Koçluk ve Eğitimler

Günümüzde rekabetin giderek arttığı iş dünyasında, kurumların başarıya ulaşabilmesi için lider, yönetici ve çalışanlarının bireysel farkındalıklarını geliştirmeleri büyük önem taşır. Kurumsal Koçluk ve Eğitimler, kurum içindeki her düzeydeki kişilerin büyük resmi görmelerini, değerlerini ve hedeflerini anlamalarını sağlayarak, kurumsal birlik ve beraberlik oluşturur. Şimdi Kurumsal Koçluk ve Eğitimlerin kurumlara sağladığı değerli katkılara odaklanacağız.

Bireysel Koçluk ve Eğitimler

Günümüzde iş hayatında ve kişisel gelişimde başarıya ulaşmak isteyenler için farklı yöntemler ve eğitimler bulunmaktadır. Bu süreçte grup çalışmalarının önemine değinilirken, bazı kişilerin bireysel tercihleri olduğu da unutulmamalıdır. İşte bu noktada, bireysel koçluk ve eğitimler, kişilere özel bir deneyim sunarak kişisel başarıyı yakalamalarına yardımcı oluyor. Bu yazımızda, bireysel koçluk ve eğitimlerin sunduğu fırsatları ve kazanımları keşfedeceğiz.

Takım Çalışmaları

Aynı meslek grubu veya aynı iş yerinde ekip olarak çalışan bireylerin kendi gruplarını oluşturarak eğitmenle birlikte koordine edecekleri yer ve zamanda grup farkındalığını sağlayan yüksek değerler ve hedefler eğitimidir. Bu sayede birbirlerini tanıyan ve gelişen ekip başarıya ulaşır.